Kredyt hipoteczny Warszawa

Nasi specjaliści pomogą Państwu bezproblemowo i szybko przebrnąć przez proces uzyskiwania kredytu hipotecznego począwszy od wyliczenia zdolności kredytowej, przeanalizowaniu i doborze najbardziej odpowiednich ofert kredytodawców, kompletowanie dokumentów, wyjaśnianie wszelkich wątpliwości i odpowiedzi na każde pytania aż do momentu uruchomienia kredytu.

Zachęcamy do kontaktu z nami.

Wypełnij formularz lub zadzwoń 533-869-244

*Nazwa firmy i NIP nie są konieczne do podania, dotyczą leasingu i kredytu firmowego

Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania. Wypełniając dane i klikając „Skontaktuj się”, zgadza się Pan/Pani na ich przetwarzanie.

Jak wygląda proces zaciągania kredytu hipotecznego?

  Kredyt Hipoteczny jest złożonym produktem finansowym, który składa się z analizy finansowej, analizy majątkowej oraz analizy formalno-prawnej. Fakt ten tłumaczy wydłużony i bardziej skomplikowany proces finansowania. Przed przystąpieniem do tego rodzaju rozwiązania, bardzo ważne jest przeanalizowanie obecnej sytuacji. Oczywiście, nasi doradcy pomogą na każdym etapie tego procesu i ułatwią sprawę w maksymalny możliwy sposób.

  Zaplanowanie Kredytu hipotecznego powinno składać się z nastepujących etapów:

  1. Przeanalizowanie obecnej sytuacji i kondycji finansowej wspólnie z naszym doradcą. Obliczenie zdolności kredytowej i odpowiedź na wszystkie pytania Klientów.
  2. Wybór nieruchomości i analiza sytuacji formalno-prawnej lokalu oraz gruntu.
  3. Skompletowanie pełnej dokumentacji finansowej, kwestionariuszy bankowych oraz dokumentacji nieruchomości niezbędnych do zapoczątkowania procesu w banku i przeprowadzenia pełnej analizy.
  4. Przedwstępna decyzja oraz zlecenie wyceny nieruchomości w celu oceny wartości zabezpieczenia transakcji.
  5. Parametryzacja warunków kredytowych oraz wydanie ostatecznej decyzji kredytowej. Nasi doradcy wybierają nie jeden, lecz dwa lub czasami trzy banki, które mogą być potencjalnymi kredytodawcami. Dzięki temu pomagają w negocjacjach i są w stanie zapewnić lepszą ofertę finansowania.
  6. Przygotowanie umowy oraz dopełnienie wszystkich warunków formalnych znajdujących się w wymaganiach bankowych.
  7. Ostatni etap procesu kredytowego kończy się uruchomieniem kredytu, który następuje po dostarczeniu do banku aktu notarialnego oraz innych dokumentów wymienionych w warunkach.

  Dlaczego wybrać kredyt hipoteczny u nas?

   

  Zakup swojego wymarzonego pierwszego mieszkania, czy też domu to bardzo ważny, wspaniały ale i stresujący moment życia. Nie ma tu miejsca na pomyłki, półśrodki i niedociągnięcia. Cały ten proces musi przejść sprawnie, pewnie i ograniczając stres do minimum.

  Właśnie to nasi eksperci Państwu zapewnią. Zaczniemy od kompleksowego porównania oferty z kilkudziesięciu banków w kraju w celu wyboru najbardziej korzystnych dwóch lub trzech ofert. Następnie przeprowadzą Państwa przez wszystkie formalności, przypilnują zgodności dokumentacji oraz będą trzymać rękę na pulsie przez cały proces kredytowy, aż do uruchomienia kredytu na zakup nieruchomości. Będziemy dostępni dla Państwa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z kredytem oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania. Zachęcamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych, nasi specjaliści niezwłocznie do Państwa oddzwonią.

   

  Przydatne informacje – słowniczek kredytowy

   • Oprocentowanie kredytu – ilość odsetek w skali roku do zapłacenia za udzielony kredyt. W bankach oprocentowanie podawane jest jako suma marży i WIBOR-u.
   • WIBOR – teoretyczna stopa procentowa po jakiej banki są skłonne pożyczać między sobą środki na rynku międzybankowym. Jest to najważniejsza stopa procentowa dla osoby biorącej kredyt, ponieważ uzależnia oprocentowanie kredytu złotówkowego. Na wysokość stawki WIBOR wpływ pośredni mają stopy procentowe NBP.
   • LTV (loan to value) – jest to wskaźnik, który określa stosunek wartości kredytu do wartości nieruchomości, którą kredyt jest zabezpieczony. Nie może on przekroczyć 80%, a w sytuacji ubezpieczenia niskiego wkładu własnego nie może być wyższy niż 90%.
   • Marża kredytu – wchodzi w skład oprocentowania kredytu, a jej wysokość zależna jest od kwoty kredytu, kwoty wkładu własnego oraz skorzystania z pozostałych produktów oferowanych w banku, jak np. konta lub karty kredytowe.
   • Wkład własny – kwota, którą osoba wnioskująca o kredyt musi przeznaczyć na zakup nieruchomości. Wymagany minimalny wkład to 20%, jednak w przypadku zastosowania ubezpieczenia niskiego wkładu własnego procent ten spada do 10%. Niektóre banki akceptują inne nieruchomości kredytobiorcy jako wkład własny.
   • Księga wieczysta – jest to rejestr, w którym zapisany jest stan prawny nieruchomości. Dzięki temu można ustalić, kto i jakie prawa posiada w przypadku danej nieruchomości, czy wobec jej właścicieli toczą się jakieś postępowania egzekucyjne oraz czy dane nieruchomości są obciążone hipoteką.
   • Prowizja – jednorazowa opłata, którą uiszcza się na rzecz banku kredytującego. Jej wysokość ustala się jako procent od wartości kredytu.
   • Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – jest to całkowity koszt kredytu, który ponosi kredytobiorca. Wyraża się go jako wartość procentową całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Wyliczone RRSO składa się nie tylko na odsetki lecz także na inne koszty, które ponosi kredytobiorca, a więc np. ubezpieczenia, prowizje, inne opłaty.

    Banki

    Zadzwoń 533-869-244 lub skontaktuj się z nami, niezwłocznie oddzwonimy!

    *Nazwa firmy i NIP nie są konieczne do podania, dotyczą leasingu i kredytu firmowego

    Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w formularzu są przetwarzane w celu odpowiedzi na zadane pytanie. Nie będą one udostępniane innym podmiotom. Ich podanie ma charakter dobrowolny. Ma Pan/Pani prawo wglądu w swoje dane i ich poprawiania. Wypełniając dane i klikając „Skontaktuj się”, zgadza się Pan/Pani na ich przetwarzanie.

    kredyt hipoteczny w warszawie,kredyt hipoteczny warszawa,kredyt na hipotekę warszawa,kredyt na hipoteke w warszawie,szybki kredyt hipoteczny warszawa,tani kredyt hipoteczny warszawa,dobry kredyt hipoteczny warszawa,szybki kredyt hipoteczny w warszawie,tani kredyt hipoteczny w warszawie,dobry kredyt hipoteczny w warszawie,gdzie kredyt hipoteczny w warszawie,gdzie kredyt hipoteczny warszawa,kredyt na mieszkanie warszawa,kredyt na mieszkanie w warszawie,kredyt na dom w warszawie,kredyt na dom warszawa

    Szybki kontakt!
    +
    Wyślij!